Ostim Yatırım

100. Yıl Bulvarı No: 99/90 OFİM İş Merkezi 9.Kat, Ostim Ankara
+90 312 385 3409       +90 312 385 2419      info@ostimyatirim.com.tr      www.ostimyatirim.com.tr

1998 yılında kurulmuştur. Çok ortaklı olan şirketimizin hisse senetleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmektedir. Küçük ve orta büyüklükteki çok sayıda işletmenin birbiriyle entegre çalışarak katma değeri yüksek ürünlerin ve projelerin üretildiği sanayinin kalbi Ostim’de faaliyet gösteren şirketimiz, Ostim’de küçük işletmeler arasında dinamik işbirlikleri oluşturmayı, işletmelerin ürettiği mal ve hizmetleri iç ve dış pazarlara taşıyarak firmaların iş hacmini artırmayı, bölgenin dünya çapında rekabet edebilmesi için projeler üretmeyi amaçlamaktadır.

Şirketimiz tarafından yurtiçi ve yurtdışında yürütülen faaliyetlere örnek olarak inşaat ve gayrimenkul projelerinin hayata geçirilmesi ve yönetilmesi, imalat ve elektrik sektörlerinde anahtar teslimi tesislerin kurulması, farklı sektörlerde faaliyet gösteren imalatçı şirketlerden yedek parçaların tedarik edilerek, tek merkezden dünyanın 50 farklı ülkesine ihraç edilmesi, iştirakleriyle alüminyum enjeksiyon ve sulama sektörlerinde imalat yapılması gösterilebilir. Şirketimizin misyonları arasında ülkemiz için stratejik öneme sahip ve ithal edilen ürünlerin yerlileştirilmesi de bulunmaktadır.

Bu kapsamda kuruluş döneminden itibaren raylı sistem araçlarının yedek parçaları tedarik edilerek kullanıma sunulmuştur. Daha önce raylı sistemle ilgili çalışmalardan bazıları; bogi gövdelerinin imal edilmesi, elektromekanik sistemlerin kurulumu, hava pistonu simülasyonlarının yapılması, metro durakları mekanik mühendislik taahhüt işlerinin yapılması, çeşitli yedek parça ve sarf malzemelerinin imal edilmesidir. Raylı sistemlerle ilgili sektörün sistem entegrasyonu gerektirmesi gibi hususlar dikkate alarak sektördeki faaliyetlerimizi arttırarak sürdürmeyi amaçlıyoruz.

İletişim Bilgileri