Artı Elektronik

İvedik OSB Mahallesi 2224.Cadde No:1G-001, Yenimahalle Ankara
+90 312 257 2683       +90 312 257 2687      bilgi@artielektronik.com.tr      www.artielektronik.com.tr
  • ARTI ENDÜSTRİYEL ELEKTRONİK, 1995 yılında kurulmuş ve kuruluşundan bugüne endüstriyel ve askeri uygulamalara yönelik elektronik güç dönüşümü, arayüz ve kontrol devreleri tasarımı yapan KOBİ statüsünde bir işletmedir.
  • Şirketimiz, endüstriyel sistemler ile askeri kara, hava ve deniz uygulamaları için müşteri ihtiyaçlarına uygun tasarımlar, prototip üretimi ve seri üretim yapmaktadır. ARTI tarafından üretilen veya tasarlanan birimler, entegre olduğu üst birimin gerektirdiği askeri standartlara göre uyarlanmış testlerle doğrulanmakta ve askeri uygulamaların gerektirdiği zorlu çalışma alanlarında kullanılmaktadır.
  • ARTI, endüstriyel elektronik alanında, yeni tasarımlarına ek olarak mevcut sistemlerin geliştirilmesi ve modernizasyonu konularında da çalışmalar yapmaktadır. Çeşitli lokomotiflerde kullanılan elektronik denetim kartlarının geliştirilmiş eş değerlerini tasarlayıp, üretimini yapan ARTI, aynı zamanda rüzgar ve güneş enerjilerinin elektrik enerjisine dönüştürülmesi ve elde edilen enerjinin depolanarak çevrim dışı kullanılması ya da doğrudan şebekeye beslenmesini sağlayan ürünlerin tasarlanması ve geliştirilmesi çalışmalarını da takip etmektedir.

 Demiryolu sektörü alanında projelerimizden bazıları:

  • Toshiba Elektrikli Lokomotif Modernizasyonu
  • GM Dizel Elektrikli Lokomotif Modernizasyonu
  • Demiryolu Elektronik Sinyalizasyon Sistemleri

Products

Certificates

ISO 9001
OHSAS 18001
Contact Information