Fastinap

Bağlarbaşı Mahallesi Abdülkadir Geylani Caddesi No:52 Ofis No:16, Osmangazi/Bursa
+90 850 888 3278       info@fastinap.com      www.fastinap.com

Fastinap, ulaşım araçlarının tasarımı ve üretimi konusunda öncü bir firmadır. Yalnızca araç tasarımlarıyla sınırlı kalmayıp, imalat ve üretim hatlarının da tasarımını ve kurulumunu gerçekleştiren şirketimiz sektördeki en son teknolojileri kullanarak kalite ve verimliliği bir araya getiriyor. Fastinap, müşterilerine özelleştirilmiş çözümler sunarak her projenin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi ve sürdürülebilir yaklaşımlar geliştiriyor.

 

Türkiye'de birçok raylı sistem aracının tasarımında aktif rol aldık.

-             İlk Yerli Tramvay

-             İlk yerli Hafif Metro

-             İlk yerli Elektrikli Milli Tren

-             Yerli Hibrit lokomotif

 

Son olarak Milli hızlı tren projesinde de çalışmalarına başlayan Fastinap, yerli ve milli üretimin destecisi olmayı kendini görev edinmiştir. Raylı sistemler sektörünün yanı sıra, 2022 yılında Hindistan pazarına özel geliştirilen elektrikli hizmet aracı projesinde de aktarma organları dışındaki tüm tasarımlar Fastinap tarafından başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Web sitemiz www.fastinap.com üzerinden bizimle iletişime geçebilir, projeleriniz için profesyonel danışmanlık alabilirsiniz. Birlikte geleceğin ulaşım çözümlerini bugünden tasarlayıp ve hayata geçirebilirsiniz.

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
ISO 27001
İletişim Bilgileri