KARDEMİR D.Ç GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN DR. HÜSEYİN SOYKAN MÜJDEYİ VERDİ. TREN TEKERLERİ SERİ ÜRETİMİNE EYLÜL AYINDA BAŞLIYORUZ

Ekleme Tarihi 21.08.2019

Kardemir D.Ç Fabrikası Genel Müdürümüz Sayın Dr. Hüseyin Soykan beyi makamlarında ziyaret ederek OSTİM OSB ve Anadolu Raylı Ulaşım Sistemleri Kümelenmesi adına görevlerinde başarı dileklerimizi ilettik. Hüseyin bey, deneme üretimleri tamamlanan raylı sistemler teker üretiminin eylül ayında yıllık 200.000 adet kapasite ile seri üretimine başlanacağı müjdesini verdi. Demiryolu tekeri üretim tesisinde; yük ve yolcu trenleri, yüksek hızlı trenler, lokomotifler, metro ve tramvaylar için ileri teknoloji robotik sistemlerle teker üretimi yapılacak. Böylece Kardemir, entegre tesislerinde cevherden nihai mamule kadar demiryolu rayları ile birlikte demiryolu tekerlerini de üreterek, sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da sayılı üreticileri arasında yer alacak.

Sayın Genel Müdürümüz Dr.Hüseyin Soykan beyi ülkemize yaptığı güzel hizmetlerden dolayı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

İlgili Görseller