Lmc Makina

Ankara Cad. No: 3/1 35743 Bağyurdu Kemalpaşa İzmir
+90 232 880 7050       +90 232 880 7058      lmc@lmcmakina.com.tr      www.lmcmakina.com.tr

LMC MAKİNA, Hidrolik ve Pnömatik sektörünün lider üreticisidir. LMC, Demiryolu, İş Makineleri, Tarım, Mobil Hidrolik, Deniz Petrol ve Gaz Endüstrileri, Rüzgar Enerjisi gibi farklı kritik endüstriler için yüksek kalitede Boru / Boru Kelepçesi çözümleri sunmaktadır.

LMC’nin temel ürünü olan LMC Kelepçeleri, boru ve hortum tesisatının kurulumunu hızlandırır ve kolaylaştırır. LMC Kelepçeleri, gürültü ve titreşimin olumsuz etkilerini en aza indirgemekte ve boru / tüp / hortum sistemleri için verimli bir çalışma koşulu yaratmaktadır.

LMC Kelepçeleri, uluslararası standartlara uygun üretilmekte olup, birkaç uluslararası tanınmış kuruluş tarafından sertifikalandırılmıştır. LMC, son yıllarda Demiryolu Taşıtları için özel kelepçeler tasarlamaya ve üretmeye başlamıştır. Bu özel konektörler Tramvay, Metro, LRV ve benzeri çeşitli demiryolu araçlarının boru ve kablo sistemlerini bağlamak için kullanılmaktadır. LMC Kelepçeleri EN45545 (Alev Geciktirici Özellikler) gibi Uluslararası Standartlara göre sertifikalandırılmıştır. LMC, yüksek kaliteli ürünleri, kısa teslimat süresi, etkili, hızlı çözümleri ve rekabetçi fiyatı ile küresel pazarda büyümeye hızla devam etmektedir.

LMC Makina, Genç, dinamik ve her gün büyüyen organizasyonu, işinde uzman çalışan kadrosu ile birlikte “Dünyanın ilk 5, Avrupanın ilk 3 hidrolik boru kelepçe üreticisi arasında olma” vizyonuna doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
İletişim Bilgileri