Oruçoğlu Sistem

Ufuk Üniversitesi Cad., Farilya İş merkezi No: 8 Daire : 70 Söğütözü Ankara
+90 312 220 1606       +90 312 220 1605      orsis@orucogluholding.com.tr      orucoglusistem.com.tr

Oruçoğlu Sistem şirketi, Oruçoğlu Holding’in şirketlerinin hizmet destek birimi olarak Holding içerisinde oluşturulmuş olan grup, 2005 yılında şirketleşerek sadece kendi grup şirketlerinin değil profesyonellik alanına giren alanlarda da hizmet verme imkânı bulmuştur. Oruçoğlu Sistem, 15 yılı aşkın süredir raylı sistemler alanında dünyanın önde gelen firmalarının temsilciliğini yapmaktadır. Oruçoğlu Sistem, raylı sistemler, mimari tasarım uygulaması teknoloji transferi, imalat ve proje geliştirme konularında Holding içerisinde edindiği yıllara dayanan bilgi ve becerileri kamu sektörüne, mahalli idarelere ve üçüncü şahıslara sunmak üzere profesyonel bir yapı oluşturmuştur. Bugün için Oruçoğlu Sistem mimari tasarım, uygulama, iç mimari tefriş, renovasyon gibi konularda hizmet vermenin dışında ülkemize teknoloji transferi gerçekleştirmek amacı ile birçok uluslararası firmanın Türkiye’de temsilciliğini gururla yapmaktadır Kentsel dönüşüm projelerinden yapı yönetim danışmanlığına, kompozit yat tasarım ve üretilmesinde endüstriyel araç tasarım ve üretilmesine kadar geniş bir yelpazede deneyimli kadromuz tarafından hizmet verilmektedir. Konusunda uzman sanatçılar, mimarlar, iç mimarlar, teknik uygulama ekipleri ve uzman danışmanlar geniş ekibimizin yapı taşları olarak hizmet ve üretimleri başarıyla gerçekleştirmektedir.

ORUÇOĞLU SİSTEM / TEMSİLCİLİK; Oruçoğlu Holding olarak grubumuzun tüm yatırımlarında edindiği tecrübe ile Türkiye’de imalatı yapılmayan konularda Ar-ge bölümümüzün yapmış olduğu çalışmalar sonucu teknolojiyi millileştirmek amacıyla çalışmalar yapılmaktadır. Bu konuda başta raylı sistemler olmak üzere grubumuzun birçok ülkenin çeşitli firmalarının Türkiye mümessillikleri bulunmaktadır. ORUÇOĞLU SİSTEM / TASARIM; Mimari ve iç mimari tasarım, endüstriyel tasarım, üç boyutlu görüntüleme ve animasyon ve üç boyutlu kesim gibi ana başlıklarda hizmet vermektedir.

ORUÇOĞLU SİSTEM / MOTOR YAT ÜRETİMİ; Özellikle Kuzey Avrupa ülkelerine ihracat yapmak amacıyla ülkemizde bir üretim üssü kuran Raggio® Osmanlı’dan bu yana gelen ince Türk el işçiliği ile yat kullanıcılarına ultra modern bir dizayn sunuyor.

Ürünler

İletişim Bilgileri