Shadowline Polimer

Atatürk Mah. Erzincan Sok. No:19 Ataşehir 34758 İstanbul/TÜRKİYE
+90 216 575 1162       +90 216 577 2449      info@shadowline.com.tr      www.shadowline.com.tr

Shadowline ;

Plastikte Yaratıcı Çözümler

Fikir, ürün ve çözümlerimizi iş ortaklarımızla buluşturuyoruz.

1994 yılında global markaların distribütörü olarak başladığımız bu serüvene, İstanbul’dan sonra Londra ve Stuttgart’ta kurduğumuz şubelerimizi ile dağıtım alanımızı genişlettik.

Bugün üç noktadan;  Avrupa, Rusya, Ortadoğu ve Güney Afrika’da transfer ağımızı büyütmeye, yeteneklerimizi arttırmaya devam etmekteyiz.  

Yıllar geçtikçe bilgi, birikim ve ürünlerimiz ile pazarın ihtiyaçlarını güven ve sürdürebilirlik ilkeleriyle karşılıyoruz. 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ayrıntılarıyla analiz ederek teknolojik gelişmeleri uygulayacak, doğru ürünü doğru zamanda sağlayacak çözüm odaklı, dinamik bir ekibe sahibiz.

Shadowline’ı pazarda farklı kılan; yenilik ve yenilenmeye açık olmaktır.

Uzun vadeli ilişkiler, güçlü birlikteliklere dayanır. Bugün, yarın ve gelecek için müşterilerimizle aramızda güven ve istikrar inşa ediyoruz.

Çalışanımıza, çevremize, iş güvenliğimize, müşterilerimizin bilgilerinin hassasiyetine önem veriyor ve dünya çapındaki standartlarımızı her gün daha da öteye taşıyoruz. 

 

İlkelerimiz

  • Pozitif, sürdürülebilir ve büyümeyi sürdürmeye çalışıyoruz,
  • tutkulu, yaratıcı, girişimci düşünceleri geliştiriyoruz ve destekliyoruz.
  • Dürüstlüğe önem veriyoruz ve sorumluluk alıyoruz,
  • İnsanlara, işimize saygılı iş gücünü devreye alıyoruz,
  • Sektörde örnek alınan işlere liderlik etmeye çalışıyoruz,
  • Şeffaf ve net iletişimi teşvik ediyor ve destekliyoruz,
  • Ekibimize kişisel ve mesleki gelişim fırsatları sunuyoruz.
  • Sürekli yenilenmeye ve küresel ürün çözümleri bulmayı hedefliyoruz.
  • Müşterilerimizin, rekabetin ve kuruluşumuzun bilgilerinin korunmasına özen gösteriyoruz.  

 

Shadowline Çevre Dostu Ürünler ve güvenlik

Shadowline, yerel çevre yasalarına, düzenlemelerine ve gerekliliklere uymaktadır ve müşterileri için çevre dostu ürünler sağlamaktadır. Ticari faaliyetlerimizden doğabilecek olumsuz çevre etiklerini ortadan kaldırmak veya en aza indirmek için çalışıyoruz.  Plastik ürünlerimiz geri dönüştürülebilir, yada biyolojik olarak parçalanabilir. Çevremize olan sorumluluklarımızın farkındayız, bu sebeple kaynak tüketimini ve atık oluşumunu proaktif olarak azaltmaktayız.

 

Güvenlik standartlarını sağlamak için kuruluşumuz genelinde ekipman, düzenli eğitim, araştırma ve raporlama prosedürleri içeren bir iş yeri sağlığı ve ürün güvenliği programımız vardır. Ekibimiz oluşabilecek riskleri belirleyebilir ve yönetebilir, yeni ürünlerin eğitimlerini verebilir, güvenli kullanım prosedürlerini oluşturabilir ve gerekli aksiyonları alabilir.

 

Kabiliyetimiz

Shadowline; plastikte kazandığı tecrübeleri ile çeşitli plastik materyalleri, istenilen standartlarda kompozit hale getirebilme, sürekliliğini sağlayabilme, yüksek sıcaklıkta üstün performanslı ürünler üretebilmek için konuşunda uzman bir ekibe ve makine parkuruna sahibiz.  Bu konuda çeşitli yatırım faaliyetleri içinde bulunmaktadır.

Products

Certificates

ISO 9001
ISO 14001
ISO 27001
OHSAS 18001
Contact Information