Das Lager

İvedik Organize Sanayi Sit. 21. Cad. 1532. Sokak 9/4 Ankara
+90 312 395 0700       +90 312 395 0701      info@daslager.com      www.daslager.com.tr

Das Lager Germany, 60 yıllık bilgi ve üretim tecrübesini bugün ve yarın ile harmanlayarak, dünya rulman pazarının tepesinde yeni bir kıvılcım olarak kurulmuştur. Almanya'nın Dusseldorf şehrinde bu maceraya başlamış ve Alman mühendisliğinin dizayn tecrübesini ve yüksek kalitesini her bir ürüne titizlikle uygulamaktadır.

Das Lager Germany rulman üretimi ve dizaynı konusunda tecrübeli mühendisleri tarafından müşteri gereksinimlerini tatmin edecek ve son kullanıcıya kolaylıkla hizmet edecek şekilde en üst kalitede üretilir. Avrupa standartlarına uygun bir şekilde, teknik kalite kontrollerinden hiç bir zaman taviz vermeden, görsel olarak simülasyonlar ve saha testlerinden geçtikten sonra müşterinin memnuniyetine sunulur.

Das Lager Germany, müşteriye özel tasarımlarda uzmandır ve rulman dünyasında "Rulman'ın Terzisi" olarak anılır. Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak geniş bir ürün yelpazesi ve kısa teslim zamanları ile hizmet eder.

Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak geniş bir ürün yelpazesi ve kısa teslim süreleri ile hizmet eden firmamız size daha iyi bir hizmet vermeyi hedeflemektedir. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Şirket Videosu