Frigo Mekanik İnşaat Tesisat ve Taah. Sanayi ve Tic. A.Ş.

Orhan Gazi Mahallesi ISISO Sanayii Sitesi 15. Yol Sokak No: 37 34538 Esenyurt/İstanbul
02166232173       02126232170      gursoy.aydin@frigomekanik.com      www.frigomekanik.com

Frigo Mekanik A.Ş., 1988 yılından bu yana endüstriyel soğutma sistemleri konusunda faaliyet göstermekte olup; proje, taahhüt ve anahtar teslim soğutma hizmetleri sunmaktadır. Merkezi İstanbul’da bulunan Frigo Mekanik’in Azerbaycan’da resmi bir şubesi ve 45’ten fazla ülkede de bayilikleri bulunmaktadır. Frigo Mekanik, 30 yılı aşkın deneyimi, sahip olduğu yetenekli ve özel uzmanlığa sahip 100’den fazla çalışan kadrosu ve bugüne kadar yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirmiş olduğu 5000’in üzerinde tamamlanmış soğutma proje ve uygulamalarıyla sektörde güvenilir bir yere sahiptir.

 

Geniş bir proje yelpazesine sahip Frigo Mekanik, her türlü endüstriyel soğutma sistemi (amonyak, CO2 ve freon türevi gazlarla soğutma) projelendirme ve uygulama ihtiyacınızı karşılayabilecek kapasite, uzmanlık ve mühendislik bilgisine sahiptir.

 

Frigo Mekanik, Tarım endüstrisi için; patates-soğan, sebze, meyve soğuk hava depoları, ürün olgunlaştırma odaları, gıda endüstrisi için; et, balık, tavuk, süt, unlu mamül, sebze ve meyveler için işleme alanları soğutması ve havalandırma, soğuk ve donmuş ürün depoları, taşımacılık endüstrisi için; lojistik soğuk hava depoları, eğlence/spor endüstrisi için: buz paten sahaları, kayak pistleri, savunma, teknoloji vb. endüstriler için: klimatik test odaları tasarlar ve inşa eder.

 

Frigo Mekanik, sunmuş olduğu tüm hizmetlerle, işletmeniz için en iyi, kullanıcı ve çevre dostu, sürdürülebilir bir sistem kurmanıza yardımcı olur.

 

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
CE Belgesi
ISO 22000
Gost-r

İlgili Görseller

İlgili Dökümanlar

İletişim Bilgileri
Firma Konumu
Şirket Videosu