AKSA BAĞLANTI ELEMANLARI SANAYİ TİCARET A.Ş

Saraykent Sanayi sitesi 64.cad no:10 Kahramankazan Ankara
03123952922       03123952923      sales@aksabolt.com      www.aksabolt.com

Aksa Bağlantı Elemanları A.Ş. olarak, 2001 yılından bu yana Türkiye'nin yerli sermayesiyle imalat sektöründe öncü bir rol üstleniyoruz. 2500 metrekarelik modern fabrikamızda, bağlantı elemanları ve tornalanmış ürünlerin üretimini gerçekleştiriyoruz.

Proje bazlı çalışma sistemimiz sayesinde, termin süreleri konusunda titizlikle çalışıyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap veriyoruz. Üretim sürecimizin her aşamasında kalite kontrol mühendislerimiz tarafından yapılan denetimler sayesinde, kalitemizden ödün vermiyoruz.

25 kişilik uzman ekibimiz, yurt içi ve yurt dışı pazarlarımızda başarıyla faaliyet gösteriyor. %35'lere ulaşan yurt dışı pazar payımızla, 15 ülkeye ihracat yapıyoruz ve Azerbaycan'da bir bayiliğimiz bulunuyor.

Firmamız, demir yolları, havalimanları, hastaneler, doğalgaz depolama tesisleri, nükleer santraller, köprüler ve fabrikalar gibi büyük altyapı projeleri için bağlantı elemanları temin etmektedir. Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünlerimiz ve hizmetlerimizle yardımcı olmak için çeşitli endüstrilerde deneyimli uzmanlarımız bulunmaktadır.

Demir yolları projeleri için, ray bağlantı elemanları, demiryolu kelepçeleri  ve demiryolu bağlantı elemanları gibi çeşitli ürünlerimiz bulunmaktadır. Havalimanları projeleri için, çelik ve alüminyum bağlantı elemanları, vidalar, cıvatalar ve somunlar gibi birçok ürün sunuyoruz.

Doğalgaz depolama tesisleri için, yüksek basınçlı bağlantı elemanları, çelik çubuklar, flanşlar ve kaynaklı bağlantı elemanları gibi ürünlerimiz mevcuttur.

Nükleer santraller için, yüksek mukavemetli bağlantı elemanları, radyasyon direnci ve yüksek sıcaklık dayanımı gibi özel gereksinimleri karşılayan malzemeleri. Köprüler için, köprü bağlantı elemanları, sabitleme vidaları ve korozyon direnci gibi özelliklerle özel olarak tasarlanmış çözümler sunuyoruz.

Fabrikalar ve üretim tesisleri için, çelik yapı elemanları, bağlantı profilleri, kanal tipi askı elemanları, vida, somun ve rondela gibi ürünlerimiz bulunmaktadır.

Müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmak için uluslararası standartlara uygun ürünler üretiyoruz ve her zaman müşteri taleplerine uygun çözümler sunuyoruz.

Certificates

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
ISO 17025
CE Belgesi
Contact Information
Company Location
Company Video