Cadem

Burhaniye Mah. Taşocakları Sokak No:3 Beylerbeyi Üsküdar İstanbul
+90 216 557 6464       +90 216 557 6777      cadem@cadem.com.tr      www.cadem.com.tr

Cadem; sektöre yenilikçi çözümler sunan bir teknoloji firmasıdır.

Ürün ve hizmet fikri geliştirmeden, seri ürüne kadar tüm süreçte tasarım, mühendislik, eğitim, danışmanlık ve anahtar teslimi ürün geliştirme hizmetlerini entegre sunabilen deneyimli bir şirkettir.

Şirketimiz, 1980 yılı sonlarına dayanan birikimleri ile endüstrideki tasarım, mühendislik ve ürün geliştirme ihtiyaçlarına yenilikçi çözüm sağlamayı amaç edinmiştir.

Mühendislik, Tasarım, CAD CAM (CATIA, DELMIA) konularındaki çözüm ve hizmetlerini PLM (ENOVIA) kavramı ile çeşitlendirerek, Dassault Systemes’in ve konusunda uzman GOM, 3DSystems, Witte, Sensable, Optis ve diğer firma çözüm ortaklılıkları ile büyüterek devam ettirmektedir.

Bugün itibari ile ülkemiz ekonomisine katkı sağlayan binlerce üst seviye müşterisine bu alanda çözüm ve hizmet sağlamaya devam etmektedir.

PLM’in müşterilerimizde verimli ve üretken kullanımına yönelik temel, uzmanlık ve metodik eğitimleri ve her zaman müşterinin yanında olacak şekilde desteği ile öncülüğünü sürdüren Cadem, kaliteli profesyonel hizmeti ana prensip edinmiştir.

Cadem, kendisi de tasarım ve ürün geliştirme çalışmalarında öncü bir görev almayı misyon edinmektedir ve pek çok müşterimizle birlikte komple ürün geliştirme çalışmaları yanında, pazarın ihtiyaçlarına yönelik katma değeri yüksek araç geliştirme ve üretme projelerini de sürdürmektedir.

Özellikle otomotiv, uçak, raylı araçlar, tarım ve iş makineleri sektörüne ürün tasarımı prototip parça ve komple araç üretimi hizmetlerini yapmaktadır.

İstanbul Ulaşım AŞ ile birlikte tramvay tasarımı çalışmalarını da başarı ile tamamlamış olan Cadem, bu sektördeki pek çok müşterisine tasarım, mühendislik hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

Cadem; pazarı geliştirici ve yönlendirici yaklaşımları, değişen ve gelişen müşteri beklentilerini zamanında karşılama, teknolojik gelişmelerde öncü olma yolunda lider konumunu sürdürmeyi temel ilke olarak benimsemektedir.Cadem; ticari araç (otobüs, kamyon vb) komponent geliştirilmesi, minibüs tasarımın ve prototip araç yapılması, tarım araçları ( traktörler ve ekipmanları) geliştirilmesi ve prototip araç yapılması, raylı taşımacılık araçları (tramvaylar) geliştirilmesi ve prototip araç yapılması, L7 sınıf araçlar geliştirilmesi ve prototip araç yapılması, İş makinaları geliştirilmesi ve prototip araç yapılması gibi çok sayıda projeyi de başarı ile tamamlamıştır. 2012 Yılı başarılı KOBİ yarışmasında Cadem, inovasyon dalında, geliştirmiş olduğu yerli L7 araç projesi “TURCOTO-Uveyk” ile ödüle layık görülmüştür. Cadem; pazarı geliştirici ve yönlendirici yaklaşımları, değişen ve gelişen müşteri beklentilerini zamanında karşılama, teknolojik gelişmelerde öncü olma yolunda lider konumunu sürdürmeyi temel ilke olarak benimsemektedir.

Bu doğrultuda Cadem; endüstri, savunma, sağlık ve eğlence sektörlerine AR/VR yazılım, prototip ve ürünleri geliştirmek üzere yeni bir girişim başlatmıştır.

Certificates

ISO 9001
Contact Information