Ellamp Otomotiv

Şerifali, Başer Sk. No:21, 34775 Dudullu OSB Ümraniye İstanbul
+90 216 415 1521       +90 216 415 1522       sales@ellampotomotiv.com      www.ellamp.it

Ellamp, 1987’den beri, Tren ve Otobüs sektörlerinde dünyanın en iyi teknolojileriyle üretilmiş araç iç tasarım çözümleri sunmaktadır. Müşterisinin ihtiyaçlarına uygun olarak sunduğu bu çözümler, maliyetleri, zaman kayıplarını ve tedarikçilerden kaynaklanan problemleri minimize etmek için tasarım aşaması, üretim süreci ve satış sonrası hizmetlerinin hepsini kapsar.

EVRENSEL DÜŞÜNCE

Uzun zamandır dünya pazarında bulunmak, İtalya, Türkiye, İspanya, Çin ve Meksika’da konumlanmış 5 global şirketi yönetmek, 14 distirübitör ve 4 endüstiriyel ortağa sahip olmak, dünya çapında 100’den fazla müşteriye hizmet vermek Ellamp’ı konusunda dünyanın en büyük know-how üreten şirketlerinden biri yapmaktadır.

İTALYAN TASARIM

Tasarım konusunda dünyaca kabul görmüş Italyan tasarım deneyimi, yetenekli tasarımcılar ve mühendislerden oluşan ARGE Merkezi sayesinde Ellamp, müşterilerine yaratıcı, orijinal ve akıllı projeler üretmektedir.

YEREL ÜRETİM

Global bir şirket olmasına ragmen, baçta Türkiye olmak üzere, toplu taçıma araçlarına iç tasarım çözümleri sunan Ellamp, Fiziksel olarak müşterilerine yakın konumlandırmasıyla, projenin her açamasında müçterilerine yerel çözümler sunmaktadır.

SPESİFİK ÇÖZÜMLER

Pazar dinamiklerini ve müşteri beklentilerini çok iyi analiz eden Ellamp, her projeye özel çözümler üretmektedir. Dolayısıyla parça üretimi, taşıma ve lojistik gibi konularda finansal avantaj sağlar; sıkışık teslim tarihlerine uygun planlamalar yapar; para ve zamandan tasarruf etmek için tedarikçileri ve satıç ağında çalıçanları akıllıca yönlendirir.

SERTİFİKALAR

FEM Analizi, Dinamik Yük, Termal Analiz, Titreşim ve Yorulma Analizi, Akışkan Dinamiği, IRIS QS - LRC6018892/IRIS, ISO 9001:2008, REACH ve IMDS Uyum Belgesi.

Products

Certificates

ISO 9001
ISO 14001
Contact Information
Company Video