Epsilon-NDT

19 Mayıs Mah. Dr. Şevket Bey Sok. No:3/AB Şişli İstanbul
+90 212 219 0373       +90 212 219 0384      info@epsilon-ndt.com       www.epsilon-ndt.com

Firmamızın 19 yıllık Tahribatsız Muayene konusundaki geniş deneyim ve birikimlerini, raylı sistem sektörünün ihtiyaçları ile birleştirerek sektöre gerekli test ekipmanları, yedek parça ve teknik desteği sunmaktadır.  Demiryolu araçlarının hizmet güvenliği ve konforu için tekerlek, aks ve ray tam otomatik ultrasonik hata tespit sistemleri, direkt temas dijital profil ölçüm sistemleri, demiryolu hata ölçüm cihazları ve ölçüm hizmetleri, yüksek teknoloji amortisörler ve amortisör test cihazları, monoblok tekerlek, aks ve tekerlek setleri, Lokomotif, yolcu vagonu temini,  her tipte yük vagonu üretimi, ray temini, altyapı ve üstyapı işleri, GE GM lokomotifler için yedek parçalar, demiryolu araçları komponent temizleme sistemleri, kalite kontrol hizmetleri ve sertifikalandırmalar örnek verilebilir. Sektör için büyük öneme sahip ekipman ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılamak için Dünyada konusundaki en iyi firmaları temsil etmek suretiyle hizmetimize devam etmekteyiz.

Epsilon-NDT firmamızın  TTS (Tren Teknoloji Sistemleri) birimi olarak konvansiyonel ve ileri teknoloji gerektiren uygulamalarda, YHT (Yüksek Hızlı Tren) gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarına, devlet kurumlarına, tedarikçi olarak büyük bir hizmet sağlamaya başlamıştır.

Epsilon-NDT bünyesinde yer alan Solentek, Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulu 9.200 m² üretim alanında, çağın gerektirdiği teknolojik alt yapısıyla raylı sistemler ve çelik işleme alanlarında faaliyet göstermektedir. Solentek, ülkemizde en çok eksikliği görülen raylı sistemler için Ar-Ge çalışmalarına özel bir özen göstererek çalışmalarına devam etmekte ve  balast, araç, makas taşıma vagonu imalatında yurtiçi ve yurtdışında müşterilerine hizmet vermektedir. Bu amaca uygun olarak, sektördeki çeşitli kuruluşlarla işbirliği yapmakta olup  kaliteyi her geçen gün yükseltmektedir.

Kurulduğu günden bu yana, deneyimli ve dinamik teknik kadrosu ile ürün tasarımında, teslimatında ve satış sonrası servis süreçlerinde toplam kalite yönetimi uygulamakta olan Epsilon-NDT, müşteri memnuniyetinden ve kaliteden ödün vermeden, hizmetlerinde en yüksek verim ve sürekli gelişimi hedeflemektedir.

Products

Certificates

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
Contact Information