FMC Hidrolik Sistemleri Otomotiv Mak. San. Tic. Ltd. Şti.

Konya Organize Sanayi Bölgesi Ulukavak Sk. No:5 Selçuklu-KONYA
+90 332 239 01 51       +90 332 239 01 54      info@fmc.com.tr      www.fmc.com.tr

45 yılı as¸kın süredir sektördeki tecru¨besi ve yu¨ksek kalite anlayıs¸ı ile pazarında sagˆlam bir yer edinmis¸tir.

Türkiye’de demiryolu ve vagon sanayi, endüstriyel motor sanayi, otomotiv ana ve yan sanayi, savunma sanayi, iş makinaları ve tarım makinaları ekipman parc¸alarını gerek işleme gerek montaj amac¸lı parc¸a tedarik eden birçok işlemeci ve ana imalat firmalarına yıllardır do¨vme parc¸a tedarikçisi olarak hizmet vermektedir. FMC Global, Türkiye ekonomisine değer yaratarak, OEM (orijinal ekipman) üretim tesisiyle yüksek katma değerli ürünlerini ‘’ECE -R55’’ sertifikası seçeneği ile sunmaktadır.

Çalıştıkça gelişiyor, geliştikçe büyüyoruz...

Gücünü inovasyondan alan bir firma olarak, yeni aktif içerikler ve sürdürülebilir teknolojileri keşfediyor ve geliştiriyoruz. Yeni teknolojileri hayata geçirmedeki hızı ve birinci sınıf Ar-Ge organizasyonu ile iş ortaklarının ihtiyaçlarına hep daha iyi cevap verebilmek için çalışan FMC Global işbirliği, hız ve dinamizmle müşterilerine beklentilerinin üstünde hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Profesyonel kaliteli çalışan kadrosuyla 45 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız  müşteri beklentilerinin önemi ile toplam kalite anlayışı çerçevesinde en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Türkiye için üretiyoruz, Türkiye’de üretiyoruz.

Üretim Kapasitesi

İyi ürün, iyi hizmet ve tüketici memnuniyetini önemseyen bir yapıda hizmet vererek 0,50-300 kg sıcak dövme ve 0,50-30.000 talaşlı imalat gerçekleştiriyoruz.

İhracat

FMC Global, dinamik yönetimi ve konusunda deneyimli çalışanlarıyla 50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Kalite

Dünya standartlarında üretim yapan firmamız, toplam kalite yönetimini benimseyen, koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir vizyon anlayışı ile orijinal ekipman (OEM) kalite sertifikalarına sahip üretim sürdürmektedir.

İnsan Kaynakları

FMC Global, hedeflerine ulaşmasındaki en büyük kaynağın çalışanları olduğuna inanarak iş hayatını geliştirmek, zenginleştirmek ve kolaylaştırmak için çaba göstermektedir. Her zaman çalışanlarına karşı duyarlı, iletişimde olduğu tüm paydaşlara karşı saygılı ve sorumlu olmayı öncelikle hedeflemiştir.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
İletişim Bilgileri
Şirket Videosu
https://youtu.be/BwK4p73hX1I