Gök Yapı

Halkalı Cd. No:162, Sefaköy, Küçükçekmece - İstanbul
+90 212 698 97 78       +90 212 698 03 95      info@gokgrup.com      www.gokgrup.com

GökYapı Türkiye’nin en büyük özel demiryolu vagon üreticisidir. Merkez ofisimiz İstanbul’da, üretim fabrikamız ise Sivas, Türkiye’de bulunmaktadır. Gök Yapı demiryolu sektörüne yönelik GökRail ismindeki yeni markasını yaratarak, Avrupa’da da aktif bir şekilde Satış ve Pazarlama aktivitelerine başlayacaktır.

Tüm GökRail Ürünleri Avrupa’nın Şart Koştuğu TSI ve UIC normlarını tamamen karşılamaktadır. Bu, GökRail ürünlerinin Avrupa’nın her yerinde problemsiz bir şekilde kullanılabileceği anlamına gelmektedir.

GökRail’in TSI ve UIC’yi destekleyen ilk ürünleri; Tampon ve Cer Paketleri idi. Bir kaç yıl sonra GökRail sırasıyla, Sgns Tipi Konteynır vagonu için, kendi kendini boşaltabilen hammadde taşıma vagonu olan Talns Vagonu için ve 90 Feet’lik Sggmrs Konteyner Vagonu için TSI sertifikasyon Lisanslarını aldı ve seri üretimlerine başladı.

GökRail ayrıca başarılı bir şekilde H Boji ya da bir başka deyişle Y-25 Bojisi için TSI testlerini ve sertifikasyon sürecini 2017 yılı sonlarında başarıyla tamamlamıştır. Seri üretime ise 2018 yılında başlayacaktır.

GökRail hâlihazırda yerel pazarda demiryolu yük vagonları endüstrisinin öncüsü ve en önemli oyuncularından bir tanesidir. GökRail’in en önemli kısa vade hedeflerinden bir tanesi pazarın öncülüğünü sürdürmek ve uzun vadede ise Avrupa pazarının ilk 3 oyuncusu arasına girmektir.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
İletişim Bilgileri