Güçsoy Asansör

İvedik O.S.B. Arı San. Sit. 2. Etap 1479. Sok. No:61 Ostim Ankara
+90 312 395 2223       +90 312 395 2582      h.cavit@guclumadeniesya.com      www.guclumadeniesya.com

Günümüzün metal sektöründe adını kalite ile bağdaştıran firmamız, 1989 yılında Ankara Örnek Sanayi‘nde Ufuk KORKMAZ ve kardeşleri tarafından kurulmuştur. 1999 yılında İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde 3250 m2 alan içerisinde fabrikalaşma sürecine girmiştir. Gelişen dünya teknolojisini yakından takip eden firmamız donanımlı CNC Makina parkı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Faaliyet alanlarımız olarak sac aksamlı tüm cihaz kutuları, metalin her türlü işleyişini hazır hale getirerek müşteri isteğine yönelik ürün gruplarını ortaya koymaktayız.

Mühendislik hizmetleri, tasarım aşaması ile başlayan iş yönetimlerimiz işinin ehli ustalarımız ile bütünleşip punclama, kesim, büküm, kaynak, torna, tesviye, montaj ve kaplama aşamalarının ardından kalite departmanından geçerek müşteriye ulaşır. Firmamız 2007 yılında asansör sektörüne de giriş yapmıştır. İç güvenlik için katlanabilir kapı üretimi ile asansör sektörüne hizmet veren firmamız uluslararası çalışmalarda milli sermayenin bir parçası olarak ülke ekonomisine faydalı olmayı ve katkıda bulunmayı hedeflemektedir. GÜÇLÜ MADENİ EŞYA ve GÜÇSOY ASANSÖR olarak Demiryolu sektöründe AR-GE ve sektör araştırma çalışmaları yapmaktayız.

Tülomsaş, YHT ve Ankara Metrosu için daha önce yaptığımız üretimler ve bu üretimlerdeki kalite standartları ışığında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Firmamız, raylı sistem otomatik kapı sistemlerine yönelik AR-GE çalışması kapsamında numune elektromekanik kapı üretimi gerçekleştirmiştir. Bu çalışmalar iki kanatlı, hem sliding, hem sliding-plug (yana sürgülü ve yana+dışa sürgülü) olarak yapılmıştır. Gerek TCDD, gerek şehir içi hafif raylı sistem endüstrisindeki ihtiyaçlar göz önüne alınarak girilen bu yolda projenin test sertifikasyon işlemleri tamamlandığında yerli üretime oldukça ciddi bir destek sağlayacağımız inancındayız.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
İletişim Bilgileri