Havelsan

Mustafa Kemal Mah. 2120. Cad. No: 39 06510 Çankaya Ankara
+90 312 219 5787       +90 312 219 5797      info@havelsan.com.tr      www.havelsan.com.tr

HAVELSAN A.Ş. Ürettiği akıllı teknolojiler ve entegratör rolüyle Savunma ve Bilişim Sektöründe her yönüyle adından söz ettiren milli bir kuruluştur.

HAVELSAN; Komuta Kontrol Sistemleri, Simülatör ve Eğitim Sistemleri, Bilişim ve Güvenlik teknolojileri alanında derinlemesine tecrübeye sahip olmakla birlikte aynı zamanda Türkiye’nin en büyük e-Devlet projelerine imza atarak kamusal fayda sağlayacak çözümler üretmiştir.

HAVELSAN; bilişim ve sistem entegrasyonu alanlarında ülkemiz adına yüksek bir teknolojik eşik oluşturmayı başarabilmiş bir şirkettir. HAVELSAN yurtdışına olan ihracatları ile de yetkinliğini ispatlamıştır. Pakistan, Güney Kore, Gürcistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Irak, BAE, Katar, Suudi Arabistan gibi ülkelere ihracat gerçekleştirmiş olarak bugün bölgede global bir oyuncu haline gelmenin gurunu yaşamaktadır.

HAVELSAN; ülkemizin ve devletimizin dışa bağımsız olmasına katkıda bulunarak, bulunduğu coğrafyada caydırıcı güçlere sahip konumunu arttırmayı ve lider oyuncular arasında yer alarak, ekonomimize katkı oluşturmayı görev edinmiştir.

HAVELSAN; bilişim ve ileri teknoloji alanında kazandığı imkân ve kabiliyetlerini TCDD’nin Bilişim alanında en üst seviyeye gelmesi için çalışmaktadır. Demiryolları alanındaki imkan ve kabiliyetlerinin ne kadar stratejik olduğunun farkında olarak, çağımız gereksinimlerine uygun milli teknolojiler geliştirmekte ve günümüzün en büyük tehditi olan siber ataklara karşı güvenlikli çözümleri de beraberinde ele almaktadır.

HAVELSAN bugüne kadar geliştirdiği bilişim çözümleriyle TCDD’ye hizmet etmiş ve etmeye devam edecektir.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
ISO 27001
AS 9100
AQAP 2110
İletişim Bilgileri