Isışah

DOSAB Ali Osman Sönmez Cad. No:11 16369 Osmangazi Bursa
+90 224 261 0527       +90 224 261 0177      info@isisah.com.tr      www.isisah.com.tr

ISI ŞAH Endüstriyel markası ile 1982 yılından itibaren özellikle Demiryolları sanayisi ile iş birliği devam etmektedir. 80’li ve 90’lı yıllarda Tüvesaş ve Tülomsaş’a bir tedarikçi olarak çalışılmıştır. İlk etapta ısıtma tijleri ve ısıtma tijleri içeren muhafaza saclı ısıtma üniteleri ile uzun yıllar üretimler yapılmıştır. Bu alanda aynı zamanda yine demiryollarında önem arz eden makas ısıtıcıları da üretilmeye başlanmıştır. 2000’li yıllarda ise ısıtma tijlerinin trenler için yetersiz olduğu ISI ŞAH tarafından tespit edilmiştir. ISI ŞAH’ın yaptığı AR-GE çalışmaları sonucu ısıtma sistemi yeniden dizayn edilmiş ve şasi altına yerleştirilen ısıtma üniteleri sayesinde vagon içerisinde ihtiyaç duyulan ısıtma enerjisi kadar sıcak havayı ölçüp vagon içine basabilen bir sistem haline gelmiştir.

Gelişen teknolojisi sayesinde günümüzde ısıtma sistemleri soğutma sistemleri ile birleştirilmiş ve klima ünitesi olarak trenlerin üstlerinde yer almaya başlamıştır. Bu kapsamda ISI ŞAH üretmiş olduğu klima içi ısıtma üniteleri sayesinde hem yurt içerisindeki hem de yurt dışındaki müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

ISI ŞAH üretimi ısıtma üniteleri şehirlerarası hızlı trenlerde, metrolarda ve tramvaylarda klima ünitesi içerisinde ve koltuk altı ısıtma üniteleri olarak kullanımları devam etmektedir.

Products

Certificates

ISO 9001
Contact Information