On Elektronik

1436.Sokak 10 IVOGSAN Yenimahalle ANKARA
+90 312 395 6500       +90 312 394 7970      on@onelektronik.com      www.onelektronik.com

1991 yılında kurulmuş bir yüksek teknoloji şirketidir. Şirketimiz, kuruluşundan bu yana özellikle LED’li gösterge sistemleri konusunda, genel olarak ise endüstriyel elektrikli ve elektronik sistemler konusunda AR-GE, projelendirme, tasarım, üretim, servis, bakım ve danışmanlık çalışmalarını sürdürmektedir. ON ELEKTRONİK, bugüne kadar gerçekleştirdiği projeler, ürettiği ürünler ve adına tescil edilmiş 2 adet patent ile sektörünün önde gelen firmalarındandır. ON ELEKTRONİK seri üretimin yanında, müşteri isteklerine ve ihtiyaçlarına göre üretim yapabilmektedir.

Bu sayede tüm müşterilerinin çözüm ortağı durumuna gelmiştir. On Elektronik olarak Ar-Ge ve üretim çalışmalarımız 1993-1998 yılları arasında ODTÜ-KOSGEB Teknoloji Geliştirme Merkezinde devam etmiştir. Teknoloji Geliştirme Merkezi ve burada bulunan firmalarla iş birliklerimiz halen devam etmektedir. ON ELEKTRONİK’in ana prensibi her yönüyle kaliteli ve uluslararası pazarda rekabet edebilir ürünler geliştirmektir. Bu amaçla işinde uzman tedarikçiler ile iş birliği içinde üretim yapmaktadır. Tasarım ve uygulama aşamasında üç elektrik ve elektronik mühendisi ile bir makina mühendisi görev yapmaktadır. ON ELEKTRONİK gelişmeleri yakından takip ederek araştırma, geliştirme ve üretim çalışmalarını yönlendirmektedir.

Tüm sistemlerin firmamızın kendi tasarımı ve üretimi olması servis, bakım ve işletim hizmetlerinde tam bir bütünlük ve güven sağlamaktadır. Firmamız ISO 9001:2008 Uluslararası Kalite Belgesi’ne sahiptir. ON ELEKTRONİK 2010 yılından bu yana raylı sistemlerin elektrik-elektronik ve mekanik sistemleri konusunda da çalışmalar yapmaktadır. Daha önceki çalışma konularımızdan olan Yolcu Bilgilendirme Sistemlerinin Raylı Sistemlere uygulanması ile başlayan çalışmalarımız, araç içi anons ve bilgilendirme sistemleri tasarım ve üretimi, araç içi sinyalizasyon sistemlerinin montaj parçalarının tasarım ve üretimi, montajları, sinyal lambalarının konstrüksiyonları, sabit trafik levhaları ve direklerinin tasarımı, üretimi ve montajı konularıyla devam etmektedir.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
İletişim Bilgileri