Ortana Elektronik Yazılım

Ostim Organize Sanayi Bölgesi Kocasinan Sitesi, 1183. Sok. No: 37-39 06370 Yenimahalle ANKARA / TÜRKİYE
+90 312 592 91 00       +90 312 592 91 31      info@ortana.com      www.ortana.com

Ortana, 1992 yılında elektronik mühendisleri tarafından kurulmuş, akıllı trafik ve birleşik trafik yönetim sistemleri sağlayıcı öncü firmalardan biridir.

Faaliyete geçtiği ilk günden itibaren kaliteli yüksek teknoloji ürünlerini tasarımından montajına kadar yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine sunarak uluslararası bir kuruluş olmayı amaçlamıştır. Bunu başarmak için teknolojik gelişmeleri yakından izlemiş, araştırma geliştirmeye önem vermiş ve tamamı kendi tasarımı ve üretimi olan geniş bir ürün portföyüne sahip olmuştur.

Ortana gerçekleştirdiği ITS ürün ve projeleri, kalite belgesi ile tasdiklenmiş kalite politikası, üretim altyapısı ve insan kaynakları ile uluslararası piyasada sağlam bir yer edinmiştir. Çok çeşitli ITS (Akıllı Trafik) projelerinde, değişik haberleşme altyapıları ve farklı ürün/sistem taleplerini kaliteli ve güvenilir çözümler ile karşılaması, piyasadaki konumunu güçlendirmektedir. T eknolojinin gelişmesine katkıda bulunmayı kendine misyon edinmiş olan Ortana her müşterisini çözüm ortağı olarak görmektedir. Müşterilerinin ihtiyacını kaliteli, ekonomik ve güvenli çözümlerle karşılamayı kendisine ilke edinmiştir. Ortana, tüm dünyada Değişken Mesaj ve Trafik İşaretleri üreticileri arasında EN12966 sertifikası alan ilk firmadır. ISO9001, TSE ve diğer kalite sertifikaları ile onaylanan otomatik bir üretim hattına sahiptir. Ar-Ge birimi ve kalite test laboratuvarları ile beslenen üretim hattı yüksek hızlı ve kaliteli ürünleri projelere hazırlamaktadır.

Birleşik Arap Emirlikleri’nde bir alt kuruluşa, Ortadoğu, Yakındoğu, Güneydoğu Avrupa, Kuzey Avrupa ve Latin Amerika’ da temsilciliklere sahiptir. Şirket bünyesinde yaklaşık 150 çalışanı olan Ortana, Türkiye’de ve dünyada teknolojinin gelişmesine katkıda bulunmayı misyonlarından birisi olarak kabul etmektedir.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
ISO 27001
İletişim Bilgileri