RTC TEC Bağlantı Elemanları

Aydınlı Sb, Istanbul Deri OSB (IDOSB, Kadife Cd. No2, 34956 Tuzla/İstanbul
+90 216 593 47 82       info@rtc-tec.com      https://www.rtc-tec.com/

30 yıllık bir tecrübeyi arkamıza alarak, RTC olarak çıktığımız başarı yolculuğumuz, dünyanın en çok tercih edilen hızlı bağlantı elemanları üreticilerinden biri olarak devam ediyor. Başarı öykümüzün arkasında “uygun fiyat, yüksek kalite ve hızlı teslimat” ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamayı ilke edinen dürüst hizmet anlayışımız, tecrübemiz, modern teknolojik altyapımız ve uzman personelimiz vardır.

5 kıtada 29'dan fazla ülkede açtığımız ofislerimiz, depolarımız ve bayilerimiz ile müşterilerimize ayrıcalıklı bir hizmet sunuyoruz. Ülkemizin hızlı bağlantı elemanları alanında prestijli yüzüyüz ve bu alanda müşterilerimize ayrıcalıklar katmaya devam ediyoruz. Dünya genelinde toplamda 55 ülkeye ihracat gerçekleştirdik. Çeşitli sektörlerdeki yurtiçi ve yurtdışı birçok üst markanın (OEM, tier1 ve tier2) tedarikçi listelerine girdik. Ürünlerimizin %81’ini ihraç ettik. İhracatımızın %73’ünü Avrupa’ya, %15’ini Çin’e ve %10’unu Kuzey ve Latin Amerika’ya gerçekleştirdik. Herkes Çin’den mal alırken biz Çin’e ürün satıyoruz. Bugün 5 kıtada 280 çalışanımız ile yaklaşık 70.000 farklı ürün/parçanın satışını yapmaktayız. Turquality programına yönelik sertifikasyon sürecimiz de devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini ve sürekliliğini yüksek kalite bilinci ile oluşturduğumuz Kalite Yönetim Sistemimiz ile sağladık. Kalite yönetim sistemimiz; referans aldığımız uluslararası standartlara (ISO 9001- 27001 – 45001 – 14001, IATF 16949, ISO-IRIS-22163 (son aşamada)), yasalara ve sektörel mevzuata uyumludur. Firmamız MSB Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü ve Tersaneler Genel Müdürlüğü onaylı tedarikçisidir. Kalite laboratuvarımız son teknoloji ölçüm ve kontrol cihazları ile donatılmıştır.

Demiryolu endüstrisinde, bakım ve temizleme, kaldırma ve yeniden raylama, termal yönetim, üretim, sıvıların boşaltılması ve doldurulması vb. gibi çeşitli işlemler için hızlı bağlantı elemanlarına olan talep önemli ölçüde arttı.

RTC olarak, farklı kullanım alanları için hızlı bağlantı elemanları, çoklu hızlı bağlantı elemanları, hortumlar, manifoldlar, kolektörler, akış konektörleri, kalıp temizleme makinesi ve karbür kesici takımları (RTC Carbide Technology) da içeren zengin bir ürün yelpazesine sahibiz. Ürettiğimiz standart ürünler yanında, işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda müşteriye özel ürünler tasarlayıp, üretmek suretiyle özelleştirilmiş çözümler de sunmaktayız.

Bugün ulusal ve uluslararası binlerce firmanın çözüm ortağıyız ve ürünlerimizin %98'ini kendi fabrikamızda üretmekteyiz. Bu şekilde her zaman rekabetçi fiyatlar sunuyoruz. Ürünlerimizle ilgili her soruyu doğrudan iletişime geçerek çözüme kavuşturuyoruz.

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
ISO 27001
OHSAS 18001
ISO 16949
CE Belgesi
ISO/TS 16949
İletişim Bilgileri
Firma Konumu
https://maps.app.goo.gl/oRQs77N8MVqv8tUz9