Staubli

Tepeören Mahallesi İstanbul Tuzla Organize San. Böl. 9. Cadde No: 3 34959 Tuzla İstanbul
+90 216 564 8800       +90 216 564 8804      connectors.tr@staubli.com      www.staubli.com.tr

Stäubli, tekstil makinaları, akışkanlar için hızlı bağlantı elemanları ve robot üretiminden oluşan üç bağımsız alanda mekatronik çözümler sağlayıcı bir firmadır. Bugün 4500’i aşan iş gücü ile Stäubli, 5 kıtada grup şirketleri Schönherr, Multi-Contact ve Deimo ile beraber 14 endüstriyel noktada üretim birimi, 25 ülkede satş ve servis birimi ve 50 ülkede temsilcilikleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Demiryolu sektörüne, araçların bakım sürelerini kısaltmaya yarayan Hızlı Bağlantı Elemanları ile hizmet vermekteyiz.

Ürünlerimiz modülerdir; oldukça geniş çeşitlilikte akışkanlar, farklı basınç ve sıcaklık değerleri, vakum ve değişken çevre koşullarında kullanılabilmektedir. Bağlantı elemanları tekli ya da çoklu tipte olmakla birlikte, manuel, otomatik veya yarı otomatik olarak çalışabilmektedir. Ürünlerimiz; konvertörlerde hidrolik hatların bağlanmasında, tank doldurma ve boşaltma operasyonlarında, basınçlı havanın kullanıldığı tüm noktalarda yoğunlukla kullanılmaktadır. Multi-Contact markamız ile de elektrik bağlantıları için konnektörler üretmekteyiz.

Bu konnektörler güç elektriği, sinyal elektriği, fiber optik, koaksiyel ve fotovoltaik bağlantılar gibi sayısız çeşitlilikte elektrik bağlantıları için kullanılmaktadır. Fabrikalarımızdaki Ar&Ge ekiplerimiz, çalıştığımız tüm sektörlerin değişen taleplerine daha iyi hizmet verebilmek için satış ekibimizden ve müşterilerimizden aktarılan geri bildirimler doğrultusunda çalışmaktadır. Bu sayede akışkan bağlantısının tüm işlevlerini karşılayan tamamen müşterimize özel bağlantı çözümlerini sunabiliyoruz. Dünya geneline baktığınızda; üretilen araçların hemen hemen hepsinde bizim ürünlerimizi görmek mümkündür.

İletişim Bilgileri