Yağmaksan

Organize Sanayi Bölgesi 12.Cad. No:6 Çorum
+90 364 254 9102       +90 364 254 9118      info@yagmaksan.com      www.yagmaksan.com

YAĞMAKSAN, genç, dinamik ve profesyonel bir kadro ile, kısa zamanda kendisini kanıtlayarak bir kalite güvence sistemine dönüşmesinin öyküsüdür ve sektörünün önde gelen firması olarak, 1994’den bu yana Avrupa ve Amerika kıtalarında 10’dan fazla ülkede dünyaca ünlü firmalarla çalışmakta ve müşterilerine çözümler sunmaktadır.

YAĞMAKSAN Çorum Organize Sanayi Bölgesi’nde 30.000 m² açık alan üzerinde 9000 m² kapalı alana sahiptir. Yılların verdiği tecrübe ve birikim ile yüksek kalitede üretim yapmaktadır. İthalat ve ihracat verilerinde bölgesinin önde gelen firmalarından olan YAĞMAKSAN Avrupa ve Dünya standartlarında, isteğe uygun yüksek kalite de muhtelif talaşlı imalat parçaları, makine ekipmanları, enerji sektörüne yönelik bağlantı elemanları ve dişliler üretmektedir.

YAĞMAKSAN’ın kalite ve termin konusundaki taviz vermez çalışmaları sonucunda bugün; SIEMENS, Hübner, Trench, ALSTOM, M.A.N. firmaları ile çalışmalar her geçen gün artarak devam etmektedir. Şirketimiz her geçen gün sektöründe lider olma vizyonu ile ilerlemektedir.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
İletişim Bilgileri