Yapıray

Kısıklı Mah. Alemdağ Cad. Masaldan İş Merkezi No : 60 E Blok No:5 Üsküdar İstanbul
+90 216 521 3000       +90 216 505 5421       info@yapiray.com.tr      www.yapiray.com.tr

Her geçen gün daha da önem kazanan Raylı Sistemler konusunda hizmet vermeyi amaçlayan YAPIRAY, 1998 yılında bir uzmanlık şirketi olarak Yapı Merkezi bünyesinde edinilen deneyimleri entelektüel sermayesi sayarak kurulmuştur. YAPIRAY, kurulduğundan bu yana Raylı Sistemler konusunda farklı mühendislik çözümleri içeren proje ve uygulama deneyimini, uzmanlaşan insan kaynağı ve özel makine parkı ile günümüze taşımaktadır.

YAPIRAY’ın temel hedefi, kuruluşundan bugüne kadar gerçekleştirdiği tüm faaliyetler ve bunların sonucunda kalite ile özdeşleşmiş ismiyle sunduğu ürün ve hizmetlerle oluşturduğu güvenin sürekliliğini ve raylı sistemlerdeki öncülüğünü devam ettirmektir.

YAPIRAY, 1998’den bu yana Raylı Sistemlerde büyüme ve gelişmede sürdürülebilirlik prensibi ile gerek yatay, gerekse dikey yönde hizmet ve ürünlerini geliştirmektedir. YAPIRAY, bugün hem Anahtar Teslim Raylı Sistem projeleri yapabilen, hem mevcut Raylı Sistemlerin bakım-onarım ve takviye işlerini gerçekleştirebilen, yüksek mühendislik çözümleri içeren tasarımlar yapabilen, Demiryolu Beton Travers, Makas Travers ve Metro tipi Blok üretimi yapabilen Raylı Sistemler konusunda ülkemizin çok işlevli en önemli şirketidir.
 

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
ISO 27001
OHSAS 18001
İletişim Bilgileri