Billur Cam

Adnan Kahveci Cad.34555 Hadımköy İstanbul
+90 212 798 2160       +90 212 798 2223      support@bce.com.tr

Billur Cam Endüstrisi 1970 yılında kurulduktan sonra otomobil camı ithalatı ve ticareti ile Türkiye otomotiv sektöründe sağlam bir yer edinmiş ve 1982 yılına kadar bu alanda sürekli kendini yenilemiş ve geliştirmiştir. 1982 yılında imalata yönelik ilk tesisini kurup, ithalat ve pazarlamadaki tecrübelerini imalatla birleştirerek Türkiye'de sektörel varlığını farklı bir boyuta taşımıştır. AR&GE ve kaliteye sürekli yatırım yapan BCE, üretim faaliyetlerini genişletmiştir ve cam sanayinde bilinen ve prestijli bir marka haline dönüşmüştür.

1992 yılında İstanbul Hadımköy'de 25.000 metrekare açık, 10.000 metrekare kapalı alanda üretim tesisini kuran ve günün teknik ve idari şartlarına uygun ISO 9001 belgesi ile yüksek kapasiteli güvenlik camları üretimi gerçekleştiren Billur Cam, yapı , otomotiv , gemi ve havacılık sektörlerinin üstün özellikli cam ihityacını karşılamakta ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. BCE, istisnai optik kalite ve yenilikçi çözümleriyle imal ettiği nitelikli cam ürünleri ile tanınmaktadır.

Billur Cam Endüstrisi, 1995 yılından itibaren yurtdışı pazarlarda BCE GLASS markasını ve ülkemizi, yapılan prestijli projeler ve tanıtım etkinlikleri ile başarıyla tanıtmaktadır ve günümüzde üretiminin %60'ını başta Avrupa ülkeleri olmak üzere yurtdışına ihraç etmektedir. Demiryolu araç camları, birçok cam teknolojisinin bir arada kullanılmasını gerektirir. Buğu ve buz önleyici ve çözücü gizli rezistanslı ısıtmalı camlar, yüksek darbe dayanımlı camlar, güneş kontrolü ve ekstra ses yalıtım için özel kaplamalar ve ara tabakalar, daha fazla fonsiyonelllik için entegre sistemler, bugün demiryolu taşıt camlarında kullanılan yüksek cam teknolojilerinden bazılarıdır. Mevcut teknolojileri ve tecrübesi sayesinde Billur Cam Endüstrisi, yurtiçinde ve yurtdışında demiryolu araç camları talebini başarıyla karşılamaktadır.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
İletişim Bilgileri