E Dinamik Bakım

Merkez Mah. Piri Reis Cad No.50 Kat:2
+90 216 313 7353       +90 216 313 7354      bilgi@dinamikbakim.com      www.dinamikbakim.com

Dinamik Elektrik, faailiyet konusu demiryolu, metro, hafif raylı veya tramvay sistemlerinin ve bu sistemlere ait araçların elektrik - mekanik proje ve mühendislik işleri ile bakım onarım işleridir. 

Sektörel olarak üretim, bakım ve planlama konularında kalite güvence birimleri tarafından desteklenen, kalitenin, iş güvenliğinin ve müşteri memnuniyetinin önemini bilerek bakımları konusunda dünya standartlarında işçilik, zamanında teslim ve gelişmiş teknolojiyi sunmaktadır.

Dinamik Elektrik saha çalışmalarında kadrosunda barındırdığı genç ve tecrübeli çalışma arkadaşlarının uyumuyla, ileri teknoloji donanımları ve uluslararası standartlara uygun kalitede bakım, onarım, kontrol ve modifikasyon hizmetleri verilmektedir.

Kaliteli iş hedefimizde; projelendirme, üretim, arıza, bakım ve süreç sonrası teknik destek hizmetini minimum sorun hedefi ile gerçekleştirmeyi planlamaktadır. Her geçen yıl uzun vadeli hedeflerimizi güncelleyerek, ‘daha iyisini yapabilmek için daha çok çalış‘ mottomuzla sektörde dünya markası olacak bir firma hedeflenmektedir.

İletişim Bilgileri