Galen Teknoloji

ARI KÜÇÜK SAN. SİT. 632. SOK. NO: 28, 06370 OSTİM - ANKARA
(0312) 395 12 48       (0312) 395 3303      info@baturalpsistemleri.com      galen-tech.com

BATURALP TAYLAN tasarımı, kurulumu ve yazılım geliştirme faaliyetleri ile başta içten yanmalı motorlar, Elektrik motorları, Hybrid motorlar ve transmisyon test sistemleri olmak üzere uzmanlaşmış bir kuruluştur.

BATURALP TAYLAN müşteri odaklı çözümler üretir, test sistemini oluşturan donanımları projeye uygun olarak titizlikle ve en kaliteli küresel firmalarla çalışarak belirlerken kendi üretimleri ile de esnek çözümler sunar.

Motor ve transmisyon test sistemlerinin yük altında testleri dinamometre kullanılarak gerçekleştirilmekte, uygun dinamometre; Sulu dinamometre, Eddy-Current (EC) dinamometre, Aktif (Act) dinamometre vb. olarak seçilmektedir.

BATURALP TAYLAN Türkiye'nin tek dökümünden boyasına Sulu ve Aktif Tip Dinamometre İmalatçısıdır.

ANKA Ürün Kodulu, Emsiyon Regülasyon Testleri dahil Motor Test Odası Otomasyonu Sistemine sahiptir. Bu sistem ile Test Adımlarının Otomatik Koşması sağlanmaktadır. ANKA sisteminin tüm kodları BATURALP TAYLAN firmasına aittir ve müşteri talebine uygun olarak düzenlenebilmektedir. 

Test sisteminin mühendisliği, tasarımı, üretimi kadar diğer bir önemli konu ise test sistemini oluşturan yardımcı sistemler ve test hücresi otomasyonu ve mühendisliğidir.

BATURALP TAYLAN test sistemleri konularında müşterilerinden gelecek taleplerini karşılayacak ve en uygun çözümü sunacak bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olup, Lokal Pazar lideridir.

İmalat Testleri, Araştırma Geliştirme (ARGE) Testleri, Ömür Testleri, Komponent Testleri, Emsiyon Testleri, Şase / Roll Testler, vb. tüm test sistemleri ihtiyacınız için anahtar teslimi tesis kurabilen tamamı yerli iş ortağınız.  

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
İletişim Bilgileri