Galen Teknoloji

ARI KÜÇÜK SAN. SİT. 632. SOK. NO: 28, 06370 OSTİM - ANKARA
(0312) 395 12 48       (0312) 395 3303      info@baturalpsistemleri.com      galen-tech.com

Dönen makinaların yük altında, tekrarlanabilir laboratuvar şartlarında performans testlerini yapan tesisler, bu tesislerde kullanılan dinamometre dahil tüm şartlandırıcı, ölçüm cihazı, mekanik sistemler, kontrol üniteleri, yazılım imalatını yapan firmamız, Türkiye’nin yerli sulu dinamometre ve test sistemleri imalatçısıdır.

1989 yılından bugüne kadar sadece bu işle ilgilenmekte olan kurucularımız 2007 yılına kadar temsilcilik ve entegratörlük hizmeti vererek tecrübe biriktirmiş, son 6 yıl içerisinde uzmanlaştıkları imalat konusunda %85 ve üzeri yerli katkı payı ile imalata başlamıştır. Bugün yılda 20 ve üzeri anahtar teslimi test tesisi projesi gerçekleştirme kapasitesine sahip firmamız, kazancını ARGE faaliyetleri, ulusal ve uluslararası pazar geliştirme çalışmalarına aktararak büyümeyi hedeflemiştir.

Aktif, pasif, sulu tüm dinamometreler, sarfiyat ölçüm üniteleri, şartlandırıcılar, mekanik ve elektronik sistemler, analizatörler ve yazılım dahil imalatımız olan tüm ürünler kendi tasarımımızdır. Firmaların ürün geliştirme, sertifikasyon, validasyon ihtiyaçlarına cevap verebilen emisyon, NVH ve ARGE test odası benzeri test tesisleri kurulumu, bu tesislerde kullanılan tüm cihaz ve sistemlerin imalatı başlıca faaliyetlerimizdendir. Savunma sanayi yenileme fabrikaları, üniversitelere verilmiş test sistemlerinde kullanılan tüm eski tip dinamometre ve cihazlarda iyileştirici, kalite arttırıcı yenilikler gerçekleştirmekte, modern ve hassas kontrol yeteneğine sahip yüksek kaliteli yerli ürünler sunmaktayız.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
İletişim Bilgileri