Hyundai Eurotem

Ahi Evran Cad. Polaris Plaza No:1 K:4 D:23 Maslak İstanbul
+90 212 276 9786       +90 212 276 3673      hyundai-eurotem.com

Hyundai Eurotem A.Ş. (Eurotem) 2006 yılında Türk firması olarak kurulan %49'u Türk ortaklarca sahiplenilen bir anonim şirkettir. Her türlü demiryolu araçlarının üretildiği imalat tesisi 2008 yılından bu yana aktif durumdadır. Demiryolu araçlarının - hemen hemen tümü yerel Türk personel tarafından - en yüksek kalite standartlarına göre tasarlanabildiği, üretilebildiği ve test edilebildiği fabrikanın inşası ve işletmesi hedeflerine doğru değerli Türk partnerlerimiz ile birlikte bir yolculuğa çıktık.

Bu yolculuk sırasında bir diğer hedefimiz parça ve servis hizmetleri temini doğrultusunda yerel Türk şirketlerini teşvik etmek ve geliştirmek ve bu sayede üretilen araçların lokalizasyon oranını arttırmak ve Eurotem ile tedarikçilerimiz için rekabet avantajı oluşturmaktı. Teknoloji paylaşımı, eğitim sağlama ve üretim denetimi çalışmalarımızla tedarikçilerimizin gelişimine katkıda bulunduk. Sakarya'da bulunan tesislerimizde birbiri ardına gerçekleştirilen projelerimizle, yerel kapsam ile birlikte personelimizin deneyim ve kabiliyetleri de artmıştır. Yaklaşık 200 Türk mühendis ve teknik elemandan oluşan personelimiz uzun yıllara dayanan deneyim ve teknik bilgi sahibidir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Yenikapı Metro projesi ile başlamak suretiyle, Eurotem kurduğu iş ortaklığı girişimin diğer tarafı olan Hyundai Rotem Company ile birlikte ana yüklenici konumuna gelmiştir. Son dönemde Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Tramvay projesi ile birlikte, Eurotem tek ana yüklenici konumundadır. Ana yüklenici sıfatıyla ve pazarını Türkiye'nin dışına genişletmeye dayanan büyütme stratejisine uygun olarak, Eurotem diğer uluslararası ihalelere doğrudan taraf olan şirkete yardım edebilecek düzeyde ve belgeleri ile doğrulanabilir bir iş deneyimi kazanmış olacaktır.

Ürünler

İletişim Bilgileri