Pavo Tasarım Üretim Elektronik

Teknopark İstanbul Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Ar-Ge Binaları (Sabiha Gökçen Hava Limanı yanı) 1.Blok Zemin Kat, 34912 Pendik / İstanbul Türkiye
+90 216 354 72 86       +90 216 354 76 77      info@pavotek.com.tr      www.pavotek.com.tr/

Orta ve büyük ölçekli, kendi sektöründe lider ve elektronik çözümlere ihtiyaç duyan yerli veya yabancı şirketlere, OEM ve ODM ürünler (kart, ürün ve sistem) sunduğu gibi, mevcut ürünlerinin yeniden tasarlanması ve maliyetlendirilmesi hizmetleri vermekte ve çalıştığı tüm firmaların katma değerlerini yükseltmekte, Türkiye Ekonomisinin hızlı büyümesinde aktif rol almaktadır. Pavo, sanayi toplumundan bilgi toplumuna geçiş uğraşısı verilen Ülkemiz ve yakın bölgede, “Araştırma-Geliştirme (AR-GE)” kavramına odaklanmış, yıllık bazda gelirlerininin neredeyse tamamını ARGE’ye ayıran, tüm sektörler ile çalışan bir kaç Türk firmasından biridir.

Temel yetkinlik alanları “Gömülü - Analog - Haberleşme - Kontrol Sistem Tasarımı” ve "Endüstriyel - Mekanik Sistemler Tasarımı" olan Pavo’nun, kendisine ait olan işletim sistemi ve zaman içinde geliştirdiği kütüphane ve yazılım birimleri, ürün tasarlarken her bir projeye bir kaç adım önde başlamasını sağlamaktadır.

Teknolojinin; ekonomiyi, toplumların sosyal yapısını ve refah düzeyini son derece yakından etkilediği bilinci ile Pavo, “teknolojik rekabet yarışında” söz sahibi olmayı hedeflemekte ve bu yönde Dünya dada ilk olan tekonlojileri ve ürünleri tasarlayıp, üretmektedir.

Bu hedefle Pavo, Ülkemizde yüksek teknoloji anlayışının tamamen benimsenmesini sağlayarak yenilikçi çözümler üretme ve bu çözümleri ihraç etme vizyonu ile önemli başarılara imza atmaktadır.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
İletişim Bilgileri