Tor Demir

MOSB Keçiliköy OSB Mah. İsmail Sarıgözoğlu Cad. No: 15 Yunusemre Manisa
+90 236 213 0020       +90 236 213 0011      info@tordemir.com      www.tordemir.com

Manisa OSB’de 16.000 m²’lik modern bir fabrika ile siyah, paslanmaz, alüminyum, hardox, vs malzemelerden üretilmiş metal parça ve komponent üreten Tor Demir AŞ, proje bazlı ürün gruplarının tedarikçisi olarak dünya devlerine “Stratejik İş Ortaklığı” yapmaktadır. Proje bazlı çalışan firma hızlı raylı sistemler, savunma sanayi, enerji, iş makinaları, otomotiv, iklimlendirme, tarım makinaları, beyaz eşya ve elektronik sektörlerine yönelik üretim yapmaktadır.

Lazer-Oksijen-Plazma-Optik-Giyotin-Punch Kesim, Abkant Büküm, Bohrwerk, Presli İmalat, Gaz Altı ve Argon Kaynak, Talaşlı İmalat, Yüzey İşleme, Kaplama, Toz-Yaş Boya, Montaj, Ölçüm ve Test, Fikstür-Aparat İmalatı ile mühendislik ve taahhüt hizmetleri vermektedir. Yılda 10 bin ton metal işleme kapasitesi ile 3 kıtada Almanya ‘dan Hollanda’ya, Hindistan’dan ABD’ye birçok ülkede yaklaşık 15 ana sanayi müşterisine yaptığı satışlarla ihracatını yüzde 30’lara çıkarmıştır.

Mevcut tesisinde 2016 yılında gerçekleştirdiği kapasite ve üretim yetkinliğini artırma yönündeki yatırımları ile bu oranı yüzde 70’e çıkarmayı hedeflemektedir. Yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılarak olası iş potansiyellerini takip eden Tor Demir, altyapı ve makine yatırımlarını “operasyonel mükemmellik ve sürdürülebilir başarı” anlayışıyla gerçekleştirerek 2020 vizyonuna koşmaktadır. Stardart kalite sertifikalarının yanı sıra Tor Demir, EN3834-2, EN1090-2, EN15085 CL1 sertifikalarına sahiptir. Ayrıca 2017 yılı itibari ile CoralReef isimli üretim, yönetim ve denetim sistemi yazılımını kullanmaya başlayacak; böylece, doğru zamanlama ile kaliteli ve hatasız ürün üretebilmek, karmaşık üretim sistemlerinin kontrol edilebilir, denetlenebilir ve izlenebilir olmasına olanak sağlayacak sisteme geçmektedir.

Verimlilik, kanban yönetimi, PPM ve OEE analizleri, kalıp ve bakım yönetimi, kalite yönetimi, yeniden işlem ve tamir takibi, hata analizleri ve makine entegrasyonu ile daha sistemli üretim, planlama ve kalite süreçleri ile müşterilerine maksimum fayda sağlayacak çözüm önerileri sunmaya devam edecektir.

Products

Certificates

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
Contact Information
Company Video