Ünsam Yapı İnşaat

​​​​​HANCERLİ MAHALLESİ 608. SOKAK FAKTÖR OFİS İŞ MERKEZİ NO:5 KAT:6/30 ILKADIM/SAMSUN
0 362 447 01 55       info@unsamyapi.com      www.unsamyapi.com

 

Taleplerdeki değişikliği en iyi şekilde karşılamak amacıyla inovasyon ve ar-ge’ye verdiği önem ile kayar kalıplı beton serim teknolojilerinde uzmanlaşan firmamız, kamu sektörünün ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamak amacı ile yurtiçinde ve yurtdışında v-kanal, trapez kanal, hızlı tren, tünel ve hafif raylı sistem kablo kanallarını hızlı ve sağlam şekilde yapacak çözümlere odaklanmıştır.

Firmamız daha modern yollar ve şehirler için kayar kalıplı yerinde beton serim teknolojileri ile otoyol bordürlerini, bariyerlerini hızlı, sağlam ve stabil bir şekilde problem çözme odaklı akılcı uygulamalar ve geniş ürün seçenekleri ile daha estetik yapma vizyonunu benimsemiştir.

Ünsam Yapı İnşaat ve Tic. Ltd. Şti. özellikle proses ekipmanları ve yenilikçi iş makinalarıyla konusunda uzmanlaşmıştır. Gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışıyla insan-makine iş birliği teknolojilerini geliştirmede çalışmalar yapmak, kalite standartlarına uygun hizmetler sunmak, müşterilerimize katma değer yaratmak ve çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmek, ülkesi, müşterileri ve tedarikçileri için güvenilir ve saygın olmak temel hedeflerimiz arasındadır.

 

www.unsamyapi.com

 

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001

İlgili Görseller

İlgili Dökümanlar

İletişim Bilgileri
Şirket Videosu