Voith

Armada İş Merkezi, Beştepe Mah. Eskişehir Yolu No:6 A Blok Kat 13 06520 Ankara
+90 312 495 0044       +90 312 495 0044      voith-turkey@voith.com      www.voith.com/tur-tr

Dünya çapında kalitesi ve güvenilirliği ile bilinen Voith, 2008 yılından beri Türkiye'de müşterilerine son teknoloji ürünleri ve sevisler sunmaktadır. Voith Türkiye'de Enerji, Petrol ve Gaz, Kağıt, Hammadeler, Taşımacılık ve Otomotiv gibi çeşitli sektörlerde vazgeçilmez bir çözüm ortağıdır.

Voith Raylı Sistemler birimi hidrodinamik turbo şanzıman, kontrol sistemleri teknolojisi, aks şanzımanları, soğutma sistemleri ve Scharfenberg kuplörleri ürünleriyle alanında liderdir. Ürünlerimiz ve komple sistem çözümlerimiz, dünya çapında demiryolu araçlarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Geniş ürün yelpazesi ve üstün teknolojisi ile Voith tüm dünyada ve Türkiye’de demiryolu araçlarının vazgeçilmezi olmuştur. Ürünlerimiz, lokomotiflerden, dizel tren setlerine tüm hafif raylı sistem araçlarına hitap etmekte, ekonomikliği ve sorunsuz işleyişi ile güven vermektedir. Ürün portföyümüzdeki hidrodinamik, mekanik ve elektronik ekipmanlar, tek bir bileşenden komple sistem paketlerine kadar çözümler sunar. 
 
Raylı Sistemler için Voith şu çözümleri sunmaktadır;
- Dişli Kutuları 
- RailPacks 
- Turbo Şanzımanlar 
- Voith Dizel Motorlar 
- Soğutma Sistemleri 
- Scharfenberg Kuplörleri
 

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
İletişim Bilgileri
Şirket Videosu
https://www.youtube.com/embed/6NpasCmTG0o