Yavuz Pano Elektrik A.Ş.

Cumhuriyet Mah. Selin Sok. No : 3 Çayırova Gebze Kocaeli
+90 262 658 1511       +90 262 658 1512      yavuzpano@yavuzpano.com.tr      www.yavuzpano.com.tr

1988 yılında 200m2 lik alanda küçük bir atölye ile faaliyete başlayan YAVUZ PANO ELEKTRİK İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş.; günümüzde 15.000 m2 imalat alanı, ileri teknoloji sistemleri ve geniş makine parkuruna sahip tesisleriyle ülkemiz pano sektörünün önemli kuruluşlarının başında gelmektedir.

YAVUZ PANO ELEKTRİK İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş.; Alçak gerilim ve Orta gerilim enerji sistemlerinde kullanılan panoların imalatı, projelendirilmesi, montajı ve kontrol safhalarında, 100’ün üzerindeki uzman, deneyimli ve teknik kadrosuyla, elektrik sektörüne “tam hizmet” ve “tam destek” vermeye devam etmektedir. Üretim ve hizmet konsepti TÜRK STANDARDLARI ENSTİTÜSÜ (TSE) tarafından onaylanmış olan YAVUZ PANO ELEKTRİK İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş. Uluslararası ticaret belgelerine sahip olarak Rusya, Ukrayna, Türki Cumhuriyetler, Azerbaycan, İran, Irak, Mısır, Cezayir, Romanya ve birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

ISO:9001-2008 Kalite Yönetim Sistemine sahip olmanın verdiği bilinçle müşteri memnuniyetini en temel görevi olarak benimsemiştir ve bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Türkiye’de alçak gerilim panolarında IEC Standartlarına uygun Tip Test(4000A 65kA) belgesine sahip bir firma olarak, bilgisayar donanımlı CNC Abkant, CNC Punch ve Plastik Enjeksiyon makinaları ile yüksek teknoloji ürünleri üretmeyi hedeflemiş olan YAVUZ PANO ELEKTRİK İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş. ; 2009 yılından itibaren Endüstriyel Aydınlatma ve LED Aydınlatma Sistemleri alanında yapmış olduğu önemli yatırımlarla dış mekan ve iç mekan endüstriyel aydınlatma sektöründe söz sahibi olmayı başarmış; Türkiye de %100 yerli sermaye ve yerli imalatla LED Aydınlatma Armatürleri üretimi yapan önemli birkaç firma arasında yer almıştır.

YAVUZ PANO ELEKTRİK İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş. İstikrarlı, güvenilir, ilkeli dürüst ticareti ile sektördeki liderliğini ve haklı gururunu siz değerli çözüm ortaklarıyla paylaşmaya devam edecektir.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
CE Belgesi
İletişim Bilgileri